fbpx

Firma ABC-Czepczyński oraz partner akcji „Jesteśmy razem. Pomagamy” – Czepczyński Family Foundation od początku pandemii prowadzą inicjatywy wspierające społeczeństwo w tej nowej, trudnej sytuacji.

W ostatnich dniach ze środków firmy i fundacji zostało zakupionych 600 sztuk specjalistycznych masek z filtrem P2, a także 650 opakowań jednorazowych rękawic. Zakupione środki ochronne zostały przekazane pracownikom i pacjentom Szpitala Klinicznego im. K. Jonschera UM w Poznaniu,
który obecnie pełni funkcję szpitala zakaźnego.
Zarząd firmy jest w stałym kontakcie z dyrekcją szpitala, co pozwala na szybkie poznanie potrzeb placówki, a następnie sprawną reakcję i organizację niezbędnej pomocy.

Zespół CFF poza wsparciem medyków, w swoich działaniach zwraca uwagę na aspekt edukacji przedszkolaków, która w warunkach izolacji nie należy do prostych aktywności. Dlatego też fundacja zamieszcza w swoich mediach społecznościowych bezpłatne materiały do domowych warsztatów, porady i artykuły zaopatrujące rodziców i opiekunów dzieci w wieku wczesnoszkolnym w kreatywne narzędzia do wspólnej nauki.