fbpx

DONATORZY PLATYNOWI

Drutex
DRUTEX S.A. - wiodący producent stolarki okiennej w Europie - sfinansował pierwszy projekt Akcji, przeznaczając ponad 1 mln zł ​na szpitale w województwie pomorskim. Kolejne 500 tys. złotych spółka przeznaczyła na zakup specjalistycznych łóżek szpitalnych i kardiomonitorów. Leszek Gierszewski, założyciel i prezes DRUTEX S.A., jest Honorowym Przewodniczącym Rady Akcji.
BUDIMEX
Realizujemy inwestycje budowlane oraz usługi na rzecz zrównoważonego rozwoju gospodarki i społeczeństwa z poszanowaniem środowiska naturalnego, zasad etyki, dbałością o satysfakcję klientów i komfort użytkowników. Osiągamy to, dzięki profesjonalizmowi, pasji tworzenia, wysokiej efektywności działania, a także partnerskim relacjom z dostawcami i podwykonawcami.
LPP
W ciągu ponad 25 lat stworzyliśmy od podstaw największą w Europie Środkowo-Wschodniej, firmę produkującą odzież. Jesteśmy społecznie odpowiedzialną, polską firmą rodzinną. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay.
DR IRENA ERIS
DR IRENA ERIS przekazuje kosmetyki - takie jak kremy do dłoni, balsamy, żele pod prysznic i kremy nawilżające - do około 150 placówek medycznych. W sumie pro bono przekazanych zostanie ponad 30 tys. sztuk kosmetyków. Ponadto do akcji pomocy lokalnym szpitalom włączyły się trzy Hotele SPA Dr Irena Eris. Henryk Orfinger, Wiceprezes Dr Irena Eris, jest Honorowym Wiceprzewodniczącym Rady Akcji
POSNET
Posnet Polska S.A. jest czołowym producentem urządzeń fiskalnych w Polsce. Na rynku działa od 26 lat. To firma z polskim kapitałem. Posnet posiada 6 oddziałów w całym kraju i zatrudnia prawie 300 pracowników.
GRUPA KĘTY
Grupa Kęty S.A. i jej największe spółki zależne Aluprof S.A. oraz Alupol Packaging S.A. odpowiadając na wyzwania walki z epidemią wirusa SARS-CoV-2,  przekazały środki na wsparcie środowiska medycznego. Stosowne darowizny finansowe trafiły do szpitali i ośrodków medycznych w lokalizacjach zakładów produkcyjnych i aktywności Grupy Kapitałowej.
BEST S.A.
Best, jedna z największych firm działających w branży zarządzania wierzytelnościami w Polsce, został nowym Platynowym Donatorem Akcji. Firma przekaże 600 tysięcy złotych na wsparcie walki ze skutkami epidemii COVID-19. Pieniądze trafią do szpitali w Gdyni i w Elblągu. Część środków zostanie również przekazana samorządowi Gdyni.
4F
4F to marka, która oferuje wysokiej klasy odzież sportową i akcesoria. 4F - Partner Akcji "Jesteśmy Razem. Pomagamy!" - przekazuje 20% obrotu ze sklepu 4F.pl oraz całkowity zysk ze sprzedaży stworzonych koszulek-cegiełek na zakup lub produkcję odzieży ochronnej, takiej jak fartuchy czy maseczki dla szpitali w Polsce.
AVIVA
Aviva przygotowała specjalne ubezpieczenie dla pracowników ochrony zdrowia i pokrywa składkę, aby wyrazić solidarność z tymi, którzy z poświęceniem leczą i troszczą się o chorych. Ubezpieczenie to większe poczucie bezpieczeństwa dla pracujących na pierwszej linii frontu walki z epidemią, a także ochrona dla ich rodzin.
SHELL
Shell jest globalną grupą firm energetycznych i petrochemicznych, na polskim rynku obecna jest od 1992 roku. Od kilku tygodni aktywnie pomaga lekarzom i pracownikom służb medycznych w całej Polsce na wielu płaszczyznach. Między innymi, Shell przekazał specjalistyczne maski filtrujące jednostkom pogotowania w Krakowie, Katowicach, Warszawie, Lublinie, Kielcach, Rzeszowie, Wrocławiu, Szczecinie oraz Wojewódzkiemu Szpitalowi w Kaliszu.
SANTANDER
Santander Bank Polska wspólnie ze swoją Fundacją przekazał 2 mln zł na pomoc 8 szpitalom (respiratory, inny niezbędny sprzęt, środki ochrony – maseczki, fartuch itp.). Dodatkowo, prowadził wśród swoich Klientów zbiórkę, w której podwoił wpłacone kwoty – obecnie wspólnie po podwojeniu została zebrana kwota ponad 3 miliony złotych.
SWISS KRONO
SWISS KRONO, producent płyt i wyrobów drewnopochodnych z siedzibą w Żarach, przeznaczył ponad 500 tys. zł na pomoc szpitalom w województwie lubuskim oraz wielkopolskim w walce z pandemią SARS-CoV-2. Środki zostały przeznaczone na zakup wyposażenia, sprzętu medycznego, środków ochrony osobistej dla personelu placówek oraz na konieczne remonty.

 

DONATORZY

 

PARTNERZY WSPOMAGAJĄCY AKCJĘ

 

DORADZTWO PRAWNE

DORADZTWO PODATKOWE