fbpx

PATRONATY INSTYTUCJONALNE

 

KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA
Krajowa Izba Gospodarcza jest największą niezależną organizacją biznesu w Polsce. Powstała w 1990 roku. Reprezentuje największą liczbę przedsiębiorców, łącząc blisko 160 organizacji biznesowych. Prowadzi monitoring działalności ustawodawczej Sejmu, przekazujemy zbiór postulatów przedsiębiorców do Rządu, Parlamentu, Kancelarii Prezydenta i organów UE.
Biuro Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców
Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców Adam Abramowicz objął patronatem akcję „Jesteśmy Razem. Pomagamy!”. Biuro Rzecznika włączyło się do kampanii poprzez tworzenie dodatkowych kanałów komunikacji z przedsiębiorcami i organizacjami zrzeszającymi przedsiębiorców oraz wsparcie działań legislacyjnych, które pozwolą na efektywniejszą pomoc w ramach niniejszej inicjatywy.
BUSINESS CENTRE CLUB
BCC jest prestiżowym Klubem przedsiębiorców i największą w kraju ustawową organizacją indywidualnych pracodawców. Członkowie BCC zatrudniają ponad 400 tys. pracowników a siedziby rozlokowane są w blisko 250 miastach.
OKRĘGOWA IZBA RADCÓW PRAWNYCH w WARSZAWIE
Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie jest samorządem zawodowym radców prawnych w okręgu warszawskim, którego celem jest reprezentowanie interesów zawodowych radców prawnych, a także zapewnienie najwyższego poziomu świadczonych przez radców prawnych usług prawniczych.
Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych
Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych to organizacja, która od 12 lat jednoczy przedsiębiorców rodzinnych. W roli Patrona będzie wspierać i promować Akcję i nowo powstałą Fundację Jesteśmy razem. Pomagamy!
PRACODAWCY POMORZA
„Pracodawcy Pomorza” to największa i najstarsza organizacja pracodawców działającą na obszarze województwa pomorskiego. Organizacja jest również największym regionalnym związkiem pracodawców w Polsce. Zrzeszamy blisko 1000 przedsiębiorstw o niezwykle szerokim profilu działalności. Wśród członków Pracodawców Pomorza można znaleźć mikroprzedsiębiorstwa oraz wielkie koncerny polskie i zagraniczne.
KLASTER GOSPODARKI ODPADOWEJ I RECYKLINGU
KGOiR tworzy sieć współpracy przedsiębiorstw, instytucji naukowych, jednostek badawczo-rozwojowych, instytucji otoczenia biznesu, organizacji pozarządowych oraz władz lokalnych działających w zakresie zagospodarowania odpadów, ze szczególnym skupieniem na recyklingu i odzysku. Pełni rolę katalizatora procesów innowacyjnych będąc promotorem gospodarki o obiegu zamkniętym.
WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego to wiodąca jednostka ksztacąca menedżerów i przedsębiorców już od 1972 roku. Zajmuje czołowe miejsca w rankingach i posiada międzynarodowe akredytacje (m.in. AMBA i EQUIS).
KRAJOWA IZBA DORADCÓW PODATKOWYCH
Krajowa Izba Doradców Podatkowych to samorząd zawodowy skupiający ponad 9000 doradców podatkowych w Polsce. KIDP dba o jakość świadczonych przez doradców usług oraz rozwój kompetencji z zakresu doradztwa podatkowego. Samorząd doradców podatkowych prowadzi tez intensywne działania, których celem jest stanowienie dobrego i przyjaznego prawa podatkowego. KIDP wielokrotnie zwracała uwagę decydentom na błędy i niedoskonałości prawa podatkowego, krzywdzące polskich przedsiębiorców.
KONFEDERACJA LEWIATAN
Konfederacja Lewiatan - najbardziej wpływowa polska organizacja biznesowa, reprezentująca interesy pracodawców w Polsce i Unii Europejskiej - objęła swoim patronatem naszą Akcję. Lewiatan skupia ponad 4100 firm zatrudniających w sumie ponad milion pracowników.

 

PATRONATY MEDIALNE

 

Puls Biznesu
„Puls Biznesu” to jedyny dziennik w Polsce poświęcony wyłącznie tematyce gospodarczej. Informuje o bieżących wydarzeniach z punktu widzenia polskich przedsiębiorców, pomagając menadżerom i właścicielom firm w codziennym prowadzeniu biznesu.
BUILDER
Do grona Patronów naszej Akcji dołączył Builder. To wiodący ogólnopolski miesięcznik dla budownictwa architektury i biznesu, będący na rynku od ponad 20 lat.
POLSKA PRESS GRUPA
Polska Press Grupa to jedna z największych grup medialnych w Polsce. Jest liderem na rynku mediów regionalnych i lokalnych. Dziękujemy za objęcie naszej Akcji swoim patronatem.
FORUM BRANŻOWE
Forum Branżowe - Jako miesięcznik od 2003 r. dostarcza wiedzę o rynku okienno-drzwiowym menedżerom tej branży. Jednak magazyn to nie wszystko - Forum Branżowe od długiego czasu uznawane jest za medium branżowe o najnowocześniejszych formach komunikacji. Doskonałym uzupełnieniem miesięcznika jest serwis ForumBranzowe.com.

 

POPARLI NAS

 

JAN KRZYSZTOF BIELECKI
Były Prezes Rady Ministrów, a dziś Przewodniczący Rady Doradczej Partnerów EY, postanowił wesprzeć nasze wspólne działania w ramach akcji #JesteśmyRazemPomagamy. Bardzo się cieszymy, że nasza inicjatywa zatacza coraz szersze kręgi, a takie słowa dodają nam jeszcze więcej zapału do działania. Dziękujemy bardzo, Panie Premierze!
KRZYSZTOF CZECZOT
Nie tylko aktor, ale też przedsiębiorca... To kolejna osoba, która nam udzieliła swojego poparcia. Serdecznie za to dziękujemy!
KRZYSZTOF IBISZ
Jeden z najbardziej znanych i lubianych prezenterów telewizyjnych nie tylko poparł nasze działania, ale nagrał również specjalne przesłanie skierowane do ludzi biznesu. Obejrzyjcie...
JOANNA JABŁCZYŃSKA
Jest nie tylko utalentowana, ale też bardzo wrażliwa i obdarzona wyjątkową empatią. Bardzo się ucieszyliśmy z faktu, że Pani Joanna Jabłczyńska poparła akcję #JestesmyRazemPomagamy.
RAFAŁ MOHR
Rafał Mohr to znany aktor teatralny i telewizyjny. Aktualnie możemy go zobaczyć w serialu "Archiwista". Pan Rafał poparł naszą Akcję, za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni.
RENATA GABRYJELSKA
Renata Gabryjelska, aktorka, reżyserka filmowa i modelka, wspiera naszą Akcję. W filmie zobaczycie gotową instrukcję, dlaczego warto być razem z nami!!